نکاتی که مردم باید جدی بگیرند / کرونا از آنچه فکر می کنید خطرناک تر است

نکاتی که مردم باید جدی بگیرند / کرونا از آنچه فکر می کنید خطرناک تر است

امروزه ویروس کرونا مشهورترین ویروس جهان است هرروز شمار مبتلایان به این ویروس مرگبار افزایش پیدا میکند.

دیجی دارو امروزه کووید 19 مشهورترین ویروس جهان است که اذهان زیادی را به خود مشغول کرده است و هرروز شمار مبتلایان به این ویروس مرگبار افزایش پیدا می کند. دولت ها همچنان در تلاش برای کشف واکسن کرونا هستند و زمانی موفق می شوند که به دستاورد های علمی روز دنیا در زمینه کرونا اعتماد داشته باشند.

 

 

در ایران شمار مبتلایان هرروز از روز قبل پیشی می گیرد و به گفته پزشکان تخت های مراقبت های ویژه به بیماران کرونایی اختصاص داده شده اند؛ متاسفانه تخت های مراقبت از بیماران بدحال که به مراقبت های ویژه نیازمندند در بیمارستان های تهران رو به تکمیل است.

بر اساس اعلام سازمان بهداشت جهانی ایمنی و امنیت جهانی در برابر این ویروس زمانی ایجاد می شود که واکسیناسیون به صورت عمومی انجام شود.

 

 

با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانیم به میزان قابل توجهی از بار بیماری های عفونی و ویروسی شایع فصل سرما کاهش دهیم و در غیر اینصورت همپوشانی ویروس کرونا و آنفولانزا میتواند چالش های جدی را برای حوزه درمان و بهداشت کشور ایجاد کند.

بطورکلی تمام دارو ها که برای مهار کرونا موثرند در زنان باردار با اضطراب و نگرانی تجویز و استفاده می شود؛ بنابراین این گروه باید بیش از سایرین از سلامت خود در برابر کرونا و سایر بیماریهای عفونی و ویروسی مراقبت کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبانی مشتریان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد
سلام، چطور میتونم کمکتون کنم؟